Servis a podpora

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP K VAŠIM POTREBÁM

Naše špedičné služby sa vyznačujú strategickými riešeniami individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Špecifikovanie požiadaviek a ich následná realizácia vedú našich klientov a našich zamestnancov k úspechu. Za našou prácou stojí množstvo stálych a spokojných zákazníkov, čo s nami za 8 rokov na trhu úspešne spolupracujú.

BEZPLATNÉ VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY

Našu špedičnú spoločnosť môžete kontaktovať formou e-mailu na alebo telefonicky + 421 917 113 928 alebo prostredníctvom prehľadného formulára na našej webstránke.

ZNALOSŤ LEGISLATÍVY

Pri nákladnej doprave je v súčasnosti veľmi dôležitá znalosť legislatívy EÚ pre obchodnú výmenu. Problematika životného prostredia, nakladanie s odpadmi, prevoz plastového odpadu, prevoz potravín atď., to všetko podlieha prísnym pravidlám a zákonom Európskej únie. Spoločnosť Forwarder rešpektuje tieto skutočnosti a medzinárodnú kamiónovú prepravu zabezpečuje v súlade s legislatívou EÚ.


SKÚSENÝ TÍM ŠOFÉROV

Šoféri pri obstarávaní prepráv musia zvládať každú situáciu, či už pri prekonávaní horských masívov alebo zdolávaní prekážok, ktoré prinášajú samotné každodenné cesty. Počas rokov nášho pôsobenia na trhu sa nám podarilo vyfiltrovať spoľahlivých dopravcov a získať ich ako našich zmluvných partnerov pri zabezpečovaní prepráv tovaru, práve preto dokážeme ponúknuť vysokú úroveň služieb za veľmi prijateľné ceny.

MONITORING ZÁSIELOK

Špedičná spoločnosť Forwarder disponuje modernými technológiami a so spoľahlivým monitoringom zásielok pri nákladnej doprave, náš klient vždy vie, kde sa jeho tovar nachádza.


Vyžiadať cenovú ponuku

Sledujte nás na sociálnych sieťach

facebook ikona

Aktuálne informácie na
facebooku

instagram ikona

Denné
príbehy na instagrame

youtube ikona

Video
obsahna youtube