O nás

Špedičná firma FORWARDER SK

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2010 pod názvom MAROX. Od tohto času spoločnosť prešla rozsiahlymi zmenami, rozrástla sa a pretransformovala. Naša spoločnosť bola založená v roku 2011, ako špedičná spoločnosť Forwarder s.r.o. V súčasnosti prevažnú časť našich služieb poskytuje spoločnosť Forwarder SK s.r.o. Ponúkame kvalitný a všestranný servis v oblasti dopravy, špedičných služieb a zasielateľstva.

Naším hlavným cieľom je spokojnosť partnerov a vysoká kvalita ponúkaných služieb za prijateľnú cenu.

Stratégia a vízia

Zabezpečujeme komplexný balík služieb, vysokú úroveň poskytovaných služieb, individuálny prístup, flexibilné riešenia so zameraním na klienta.

  • Spokojnosť obchodných partnerov
  • Vysoká úroveň a kvalita služieb
  • Flexibilné riešenia

Spoločnosť Forwarder poskytuje operatívne riešenia, postavené na princípe spokojnosti klienta. Hlavným záujmom našej spoločnosti, ktorý sa usilujeme docieliť, je spokojnosť našich partnerov v každom smere. Poskytujeme profesionálne služby s vysokou pridanou hodnotou v súlade s platnými zákonmi. Preberáme plnú zodpovednosť za poskytované služby u svojich klientov a umožňujeme im sústrediť sa hlavne na zvolený odbor podnikania bez ďalších starostí. Sme dôveryhodnou, flexibilnou a profesionálnou spoločnosťou, ktorá vo svojich zamestnancoch vidí svoj potenciál.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

facebook ikona

Aktuálne informácie na
facebooku

instagram ikona

Denné
príbehy na instagrame

youtube ikona

Video
obsahna youtube